Nanoil Avocado Oil – 100% Olej z Awokado

Kolejny doskonały olej wydany przez markę Nanoil. Niewątpliwie zasługuje na uwagę swoją jakością i silnie regenerującym działaniem. Jak w przypadku wszystkich czystych olejków Nanoil – ten również jest wszechstronnym kosmetykiem, a zatem – ogromnym wsparciem w pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów.

olej-awokado-nanoil

O jak oleje i inne składniki

Olejek z Awokado od Nanoil to oczywiście jeden, czysty olejek bez domieszek, ale za to jaki! Jest nierafinowany, tłoczony na zimno i skrywa w swym wnętrzu olej awokado o najlepszej jakości, potwierdzonej prestiżowym znakiem Ecocert. Olejek z Awokado Nanoil nie zawiera innych, tańszych ciężkich olejów (np. oleju mineralnego), żadnych silikonów czy parabenów. Każda kropla produktu zawiera w 100% organiczny, czysty, cenny olej zwany “olejkiem siedmiu witamin”.

W jego składzie znajdziemy witaminy (A-B-D-E-H-K-PP). Olejek jest idealny do suchych, zniszczonych włosów, które straciły elastyczność, kondycję i blask. Awokado nie bez powodu zalicza się do superżywności – jego doskonałe działanie na organizm znajduje swoje potwierdzenie również w wyjątkowym działaniu na nawet bardzo zniszczone włosy, suchą skórę, szorstkie kolana, stopy czy łokcie lub dłonie, które wymagają regeneracji (np. w okresie zimowym).

Olejek awokado Nanoil to kosmetyczny olejek w 100% organicznej wersji, a zatem nierafinowany i zimnotłoczony, ma najwyższą kosmetyczną jakość i zachowuje wszystkie najcenniejsze składniki.

Olejek Awokado Nanoil to czysta esencja tego, co najlepsze w awokado

L jak leczenie zniszczonych włosów

Olejek z awokado jest jednym z najpopularniejszych naturalnych produktów przeznaczonych do regeneracji zniszczonych włosów. Doskonale radzi sobie ze wzmacnianiem włosów wysokoporowatych, suchych, mocno zniszczonych, kruchych, o mocno rozchylonych łukach. Wypełnia ubytki w keratynowej powłoce włosów i domyka ich łuski, jednocześnie wygładzając i nadając miękkości. Efekt to włosy jak po zabiegu laminacji.

Awokado jest nieco cięższym olejem od arganowego, mocno odżywczym, który lekko dociąża włosy. Z pewnością polubią go włosy mocno zniszczone, niezdyscyplinowane, osłabione. Ważne jest również to, że dostarcza im szeregu niezbędnych włosom witamin, fitosteroli i flawonoidów, aby w pełni je wzmocnić i zregenerować.

Olejek Awokado Nanoil działa jak multiwitaminowa odżywka do włosów, silnie regenerująca i poprawiająca ich stan.

E jak elementarz aplikacji

Olejek awokado od Nanoil sprawdza się jako dogłębnie regenerująca maska na włosy i skalp. Działa nie tylko na łodygę, ale i na cebulki włosowe, dlatego w pełni nadaje się do olejowania włosów na mokro lub na sucho. Najlepiej nałożyć go wieczorem, okryć głowę fryzjerskim czepkiem i pozwolić olejkowi z awokado działać. Włosy myjemy rano, suszymy i układamy jak zwykle.

Już po pierwszym olejowaniu wyraźnie da się wyczuć wygładzenie i odżywienie włosów.

J jak jeszcze kilka informacji

Olejek z Awokado Nanoil – podobnie jak pozostałe 6 olejków kosmetycznych ma pojemność 50 ml, jest wydajny a w dodatku wielofunkcyjny. Sprawdzi się nie tylko w pielęgnacji włosów, ale również ciała, twarzy czy paznokci. To kosmetyk o doskonałej cenie i jakości, wysoko oceniany przez użytkowników.

Jakie wady tego produktu wymienia się najczęściej?

  • Szklany flakonik.
  • Tylko jedna pojemność produktu (50 ml).
  • Może przeciążyć włosy ciężkie i niskoporowate.

więcej informacji znajdziesz na stronie: nanoil.pl/olej-z-awokado