Nanoil Argan Oil – 100% Olej Arganowy

Olejek do włosów zniszczonych Nanoil Argan Oil w czarnej buteleczce z pipetą to kwintesencja pielęgnacji i intensywna regeneracja w trosce o nawet mocno zniszczone włosy. Nie bez powodu jest to jeden z najlepiej sprzedających się olejków kosmetycznych świata.

olejek-arganowy-nanoil

O jak oleje i inne składniki

W tym wypadku silną stroną produktu nie jest nagromadzenie składników, ale…ich brak. Ciężko jest dostać w 100% czysty, potwierdzony certyfikatem Ecocert, organiczny i nierafinowany, wytłoczony na zimno olej arganowy. Ten od Nanoil pozbawiony jest komedogennych silikonów, parabenów czy innych kontrowersyjnych składników. Masz pewność, że kupujesz doskonały olej, wytłoczony z nasion arganii żelaznej, bez żadnych zbędnych domieszek. Dlatego Olej Arganowy Nanoil to produkt o najwyższej jakości.

Olejek arganowy jest niezwykle wartościowym olejem, popularnym na całym świecie ze względu na swoje silnie regenerujące właściwości. W jego składzie znajduje się około 100 substancji czynnych! Wszystkie one mają wpływ na skórę i włosy.

Olejek arganowy dogłębnie regeneruje włosy, domyka łuski i poprawia ich wygląd już od pierwszej aplikacji, dlatego to idealny olej na zniszczone włosy.

L jak leczenie zniszczonych włosów

Jak działa Olej Arganowy Nanoil? Wielokierunkowo, źródłowo i intensywnie. Jego cząsteczki przenikają nawet do najgłębszych warstw włosów.

Olej arganowy sprawia, że regeneracja zaczyna się od środka. Włosy zostają wzmocnione i zdrowsze oraz nabierają elastyczności. Olej Arganowy Nanoil odbudowuje cement międzykomórkowy i uszczelnia również zewnętrzną strukturę włosa: stop puszeniu, łamliwości i niszczeniu włosów na skutek działania niekorzystnych czynników klimatycznych.

Wewnętrzna odnowa komórkowa to bardzo wiele dla zniszczonych pasm, ale na tym nie kończy się działanie tego silnie naprawczego olejku.

Cenne składniki, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, polifenole, flawonoidy i roślinne sterole to komponenty płynnego złota z Maroka, które niestrudzenie pracują na poprawę wyglądu włosów. Zdrowe włosy są miękkie, lśniące i zdecydowanie lepiej się układają, a olejek arganowy od Nanoil dodaje im trójwymiarowego blasku i uelastycznia. Piękniejsze i mocne włosy to właśnie rezultat, jaki daje olej arganowy.

E jak elementarz aplikacji

Dozownik to czarna, bardzo precyzyjna pipeta. Bez problemu nabiera i aplikuje cenny olejek, precyzyjnie odmierzając go co do kropli. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza podczas mieszania oleju z innym kosmetykiem lub przy wytwarzaniu produktów DIY.

Olejek Arganowy Nanoil nakłada się na suche lub wilgotne włosy oraz skórę głowy – na całej długości. Olejek nadaje się doskonale do olejowania skalpu, przez co jego działanie jest silniejsze niż wielu innych olejków lub mieszanek do zniszczonych włosów.

Ponadto olej nadaje się do codziennego wcierania w końce włosów – doskonale się wchłania, dyscyplinuje zniszczone włosy i nie przeciąża ich, nadając pasmom wyjątkowy blask.

J jak jeszcze kilka informacji

Niewątpliwą zaletą Olejku Arganowego Nanoil jest to, że można go nakładać również na skórę czy paznokcie. To wszechstronny kosmetyk o doskonałym działaniu. W każdej dziedzinie pielęgnacji sprawdza się doskonale. Jest wydajny, doskonale się aplikuje, a przy tym ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie powinno go zabraknąć w żadnej łazience – stąd jego wysoka pozycja w rankingu.

Jakie wady tego produktu wymienia się najczęściej?

  • Szklany flakonik.
  • Tylko jedna pojemność produktu (50 ml).
  • Trzeba przyzwyczaić się do zapachu czystego oleju arganowego.

więcej informacji znajdziesz na stronie: nanoil.pl/olej-arganowy